EUROPEJSKIE KAMPANIE BUDOWANIA LINKÓW

Europejski sposób budowania linków może wydawać Ci się nieco staroświecki, ale nawet w 2019 r. Twoja pozycja w wyszukiwarkach takich jak Google zależy w 30% od backlinks do Twojej witryny. Seeders ma wieloletnie doświadczenie właśnie w tym: tworzeniu silnych backlinks.

Jak już wspomnieliśmy, dzięki naszemu szczegółowemu procesowi linkowania budujemy prawdziwe zaufanie dla Twojej witryny lub platformy. Korzystając z rozbudowanych kampanii PR i naszej szerokiej sieci wydawców, możemy uzyskać wartościowe backlinks w każdym kraju w Europie. Ta europejska strategia budowania linków znacznie poprawia Twoje pozycjonowanie SEO. Umieszczając Twoje treści na wartościowych stronach internetowych i blogach mamy pewność, że z łatwością docierają one do Twoich docelowych odbiorców, którzy codziennie je przeglądają.

  PORADY NIESTANDARDOWE

  Każde wyzwanie wymaga unikalnej strategii, chcielibyśmy usłyszeć o Twoim!

  icon-pr-campaigns

  KAMPANIE PR

  Linki o najwyższym autorytecie pochodzą z serwisów informacyjnych. Jedynym sposobem na umieszczenie Twoich treści na tego typu stronach internetowych jest tworzenie odpowiednich artykułów, które będą warte umieszczenia ich tam. Korzystamy więc z tematów, które są w danym momencie bardzo popularne i odpowiadamy na nie, opracowując pasujące treści. Nazywamy tę technikę „newsjacking”.

  Na przykład: w Holandii drużyna Ajax Amsterdam miała spore osiągnięcia w Lidze Mistrzów i powiązaliśmy je z ich sukcesem online. Następnie napisaliśmy artykuł na ten temat i rozesłaliśmy go do mediów w całym kraju. Historia została podchwycona, dzięki czemu wygenerowaliśmy dużą wartość medialną, ruch i wiarygodność.

  icon-high-quality-blog-and-magazines

  WYSOKIEJ JAKOŚCI BLOGI I CZASOPISMA

  Przez lata Agencja Seeders zbudowała rozległą europejską sieć wydawców linkbuildingu. Oznacza to, że ​​mamy możliwość pozyskania miejsca na wysokiej jakości blogach w całej Europie, w praktycznie każdej dziedzinie, o której możesz pomyśleć. Nie lekceważymy jednak procesu doboru odpowiedniego partnera. Dobieramy każdy blog czy platformę nie tylko na podstawie ruchu, ale również autorytetu. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że Google preferuje linki z witryn o dużym natężeniu ruchu i w większości przypadków skutkuje to dużym wzrostem ruchu.

  icon-link-building-campaigns

  Masslinking

  Aby obsługiwać różne landing pages lub kategorie, często używamy mniejszych stron z linkami, takich jak portale i katalogi. Jest to niezbędny krok w niektórych procesach, ponieważ niektóre adresy URL potrzebują wsparcia od zbyt wielu backlinks, aby podnieść swoje rankingi. Czasami ta liczba jest po prostu zbyt wysoka, aby można ją było osiągnąć dzięki wysokiej jakości powiązaniom, takim jak PR i wartościowa produkcja treści.

  icon-reporting

  RAPORTOWANIE I OBSŁUGA

  Seeders dostarcza co miesiąc raport dotyczący umieszczanych backlinków. Utrzymujemy również stały kontakt z wydawcami, a żeby uniknąć usunięcia naszych linków, nasze oprogramowanie stale monitoruje backlinks. Używamy naszego oprogramowania do śledzenia indywidualnego rankingu słów kluczowych, na które ustawiamy reklamy w różnych krajach europejskich. Oczywiście każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu, dzięki czemu może również osobiście śledzić postępy.